KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15549018
nr 1554 9018
Heinrich Weckauf (1885-1963) Signerad, "Kühe", 1800-tal. Olja på pannå, 40x48 cm, yttermått inklusive ram: 54x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 18:55:08
100 kr
150 kr